DK
Holdtilmelding
Medlemskab
Grejboks A (lille)
Grejboks B (mellem)
Grejboks C (stor)
Grejcontainer E (Surf)
Grejcontainer F (klubgrej)
Grejcontainer H (SUP)
Grejcontainer I (SUP)
Udstyrsleje - SUP
Udstyrsleje - Windsurf
Udstyrsleje - Foil
Passivt Medlemskab
Events
SUP-Intro 1 + 2 (Caroline)
SUP-Intro 1 + 2 (Thomas)
NWKs sommerfest 2024
SUP-Intro 1 + 2 (Bethina)
SUP-Intro 1 + 2 (Marianne)
SUP-Intro 1 + 2 (Bethina)
Påskedags-/Søndags BØLGE-SUP (Niels/Phil) i Løkken
Standerhejsning 2024
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
NWK Board repair day
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
Kom & Prøv SUP/SURF 1/2024
SURF/SUP DK - SUP TOUR #1 - Silkeborg
SURF/SUP DK - SUP TOUR #2 - Lynæs/Rørvig
2024 DM SUP & Paddleboard, København
SURF/SUP DK - SUP TOUR #3 - Amager Strand
Kom & Prøv SUP/SURF 2/2024
Vendelboløbet/SUP-Klubmesterskab 2024
Evt. Tour de Gudenaa (afv. endelig dato)
Tour de Gudenaa 2024
Evt. Tour de Gudenaa (afv. endelig dato)
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
SURF/SUP DK - SUP TOUR #4 - Hvide Sande
Eventslisten
Kalender
Shop
Bestyrelsen
Instruktør
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
DK
Klubmodul henter siden
Fremtidige begivenheder
Måned
Uge
Agenda
Måned
Uge
Agenda
Udskriv
Se kalender på hjemmesiden
Marts
29.03.2024
10:00-12:00
Langfredags-BØLGE-SUP (Niels/Phil) i Løkken
30.03.2024
15:00-17:00
SUP Tour Bootcamp (Andreas)
31.03.2024
12:00-14:00
Standerhejsning 2024
April
02.04.2024
17:30-19:30
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
07.04.2024
09:00-15:00
NWK Board repair day
09.04.2024
17:30-19:30
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
16.04.2024
17:30-19:30
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
23.04.2024
17:30-19:30
Tirsdagtræning SUP (Camilla)
28.04.2024
08:00-17:00
Kom & Prøv SUP/SURF 1/2024
Maj
11.05.2024
09:30-16:00
SURF/SUP DK - SUP TOUR #1 - Silkeborg
11.05.2024
10:00-20:00
Klublokale udlånt til Bethina
19.05.2024
09:00-14:00
SUP-Intro 1 + 2 (Caroline)
Juni
01.06.2024
09:00-14:00
SUP-Intro 1 + 2 (Thomas)
15.06.2024
08:00-17:00
SURF/SUP DK - SUP TOUR #2 - Lynæs/Rørvig
15.06.2024
18:00-24:00
NWKs sommerfest 2024
16.06.2024
00:00-03:00
NWKs sommerfest 2024
Juli
06.07.2024
09:00-14:00
SUP-Intro 1 + 2 (Bethina)
August
03.08.2024
09:00-14:00
SUP-Intro 1 + 2 (Marianne)
17.08.2024
08:00-18:00
SURF/SUP DK - SUP TOUR #3 - Amager Strand
17.08.2024
08:00-24:00
2024 DM SUP & Paddleboard, København
18.08.2024
00:00-18:00
2024 DM SUP & Paddleboard, København
18.08.2024
08:00-17:00
Kom & Prøv SUP/SURF 2/2024
24.08.2024
10:00-16:00
Aalborg Regatta
24.08.2024
12:00-15:00
Vendelboløbet/SUP-Klubmesterskab 2024
25.08.2024
10:00-16:00
Aalborg Regatta
September
07.09.2024
07:00-19:00
Tour de Gudenaa 2024
07.09.2024
09:00-14:00
SUP-Intro 1 + 2 (Bethina)
09.09.2024
10:00-18:00
World Firefighter Games - Windsurfing/SUP
10.09.2024
10:00-18:00
World Firefighter Games - Windsurfing/SUP
11.09.2024
10:00-18:00
World Firefighter Games - Windsurfing/SUP
12.09.2024
10:00-18:00
World Firefighter Games - Windsurfing/SUP
14.09.2024
08:00-18:00
Evt. Tour de Gudenaa (afv. endelig dato)
16.09.2024
08:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
17.09.2024
00:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
18.09.2024
00:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
19.09.2024
00:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
20.09.2024
00:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
21.09.2024
00:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
22.09.2024
00:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
23.09.2024
00:00-24:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
24.09.2024
00:00-18:00
ISA World SUP & Paddleboarding Championship 2024
Oktober
12.10.2024
08:00-16:00
SURF/SUP DK - SUP TOUR #4 - Hvide Sande
August
30.08.2025
10:00-16:00
Aalborg Regatta
31.08.2025
10:00-16:00
Aalborg Regatta